משלוח מהיר לכל חלקי הארץ - עד 3 ימי עסקים!
יצירת קשר
להודעה מהירה בוואטסאפ

הצהרת נגישות


מבוא

חברת Comfortly Ergonomics Ltd רואה חשיבות רבה במתן הזדמנות שווה לכל גולשי אתר האינטרנט אותו היא מפעילה (להלן: “האתר”) ומבקשת להביא בפני אלו את כלל פעולות ההנגשה אותן היא מציעה, על מנת שלכל גולש תהא האפשרות להשתמש באתר ללא כל מגבלה. לשם כך, חברת Comfortly Ergonomics Ltd משקיעה מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת האתר. ההנגשה נועדה להתאים את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי למשתמשיו, עם דגש על ביצוע האמור עבור אנשים עם מוגבלויות. חברת Comfortly Ergonomics Ltd פועלת בהתאם להנחיות הנגישות הקבועות בתקן ישראלי רשמי מספר 5568 שעניינו “קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט” לרמה AA (להלן- תקן הנגישות) תקן ישראלי זה מתבסס על מסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

תמיכה בדפדפנים

האתר תומך בכל הדפדפנים הפופולריים כגון: Internet Explorer, Google Chrome, Mozila Firefox ועוד.

רכז נגישות

ניתן לפנות לרכז הנגישות במשרדי החברה כאשר עולה הצורך במענה בנושאים הבאים: כאשר נמצא שמידע מסוים באתר הדורש התאמות נגישות נוספות. הגשת בקשה להנגשת מידע המצוי באתר שאינו מחויב בהנגשה. את הפניות יש להפנות לרכז הנגישות דורון לוי, באמצעות טלפון 0529937926

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות. כאמור, ניתן לפנות לרכז הנגישות בטלפון או ע"י שליחת פרטים בדף צור קשר באתר.

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום 15.11.23