משלוח מהיר לכל חלקי הארץ - עד 3 ימי עסקים!
יצירת קשר
להודעה מהירה בוואטסאפ

רגליים חשמליות לשולחן עמידה

מנגנון חשמלי לשולחן עמידה מתכוונן

ברכישת שולחן חשמלי ניתן לרכוש את השולחן קומפלט באופן מלא שכולל בתוכו את הרגליים ואת הפלטה של השולחן או שבמצבים מסויימים יש העדפה לרכוש את המנגנון החשמלי בלבד וכך בעצם להסב כל פלטה של שולחן לשולחן חשמלי המנגנון הוא אוניברסלי שמתאים לגדלים משתנים של פלטות. בהתאם לסוג המנגנון. ניתן לרכוש מנגנון חשמלי חד מנועי דגם sun או מנגנון דו מנועי דגם S2.

איך לבחור רגליים לשולחן מתכוונן?

בעולם של רגליים לשולחן מתכוונן חשמלי קיימים כמה בעיקר שני סוגים. רגליים טלסקופיות 2 מנועים או רגליים בעלי מנוע 1. ההבדלים ביניהם הם בעיקר במקסימום עומס שהרגליים מתכווננות לשולחן יכולות לשאת. אם הפלטה שלנו אינה עוברת את ה 50 קילו רגליים בעל מנוע 1 יספיקו לנו. במקרים שיש לנו פלטה של שולחן גדולה יותר כמו 160 רוחב ומעלה והיא גם שוקלת יותר. נעדיף לרכוש בסיס רגליים לשולחן חשמלי בעל 2 מנועים. כך נקבל שולחן מתכוונן חשמלי יציב יותר.

התקנת בסיס לשולחן עמידה

התקנת בסיס לשולחן עמידה יחסית פשוטה. המנגנון רגליים טלסקופיות לשולחן מגיע ארוז ומפורק בתוך קרטון. את המרחק בין הרלגיים של השולחן ניתן לקבע לגדלים שונים, תלוי בגודל הפלטה שברשותינו. וכל מה שצריך לעשות זה לעקוב אחרי ההוראות. וכך בקלות רבה ניתן להמיר כמעט כל שולחן בעולם לשולחן עבודה מתכוונן. בימינו שילוב עבודה בעמידה חשוב מאוד על מנת לשמור על הגב ולהימנע מתופעת הישבנות.

תמונות אצל לקוחות

שולחן מתכוונן
שולחן חשמלי
שולחן עמידה ישיבה
שולחן עבודה חשמלי
שולחן מתרומם
שולחן מחשב מתכוונן
שולחן עמידה חשמלי
שולחן עמידה
שולחן מתרומם חשמלי
שולחן מתכוונן חשמלי
שולחן עמידה מתרומם
שולחן חשמלי מתכוונן
שולחן מתרומם למחשב
שולחן עמידה למחשב
שולחן עולה ויורד
שולחן עמידה חשמלי מתרומם
שולחן מחשב
שולחן מתרומם
שולחן עמידה לקוח שרכש
שולחן מחשב עמידה ישיבה
שולחן משרדי מתכוונן

מתעניינים ברכישת רגליים מתכווננות לשולחן? השאירו פרטים

ניתן להשאיר הודעה ואנו נדאג לחזור אליכם תוך יום עסקים אחד עם פרטים נוספים על רגליים מתכווננות לשולחן. בכל נושא כמו איך מתבצעת הרכישה, זמני אספקה או לכל שאלה אחרת.

שאלות נפוצות

ניתן ליצור איתנו קשר בוואטצאפ או בטלפון במענה מהיר לכל שאלה

מה ההבדל בין מנגנון חשמלי חד מנועי למנגנון דו מנועי?

באופן כללי שניהם נועדו להרים את השולחן לגובה. ושניהם עובדים בצורה טובה. אך ההבדלים מתבטאים בפרמטרים כגון: משקל מקסימלי שניתן להעמיס על השולחן, הרעש שהמנגנון מפיק, מהירות התנועה של המנגנון, גודל הפלטה שניתן להלביש עליו, גובה מקסימום ומינימום.

מה גודל הפלטה המקסימלי והמינימלי שניתן להלביש על המנגנון החשמלי?

גודל הפלטה שניתן להלביש על המנגנון משתנה בין הדגמים, עבור הרגליים החשמליות החד מנועי דגם Sun ניתן לקבע את המחרק בין הרגליים בין מינימום של 1 מטר ועד מקסימום של 1.4 מטר. כך שניתן להלביש פלטות גם גדולות מ 1.4 מטר אבל עם מרווח קטן מהצדדים. לעומת זאת עבור מנגנון חשמלי דגם S2 ניתן לקבע את המרחק בין הרגליים בין 1 מטר מינימום ועד 1.8 מקסימום ככה שהוא מתאים גם לפלטות גדולות של 2.2 מטר (עם קצת מרווח בצדדים)

למה אני צריך שולחן מתכוונן?

בימינו בעולם הדיגיטלו בו אנו חיים רוב שעות היום אנחנו כבולים בתוך הכסא שלנו בתנוחת הישיבה. גופנו לא נועד לשבת שעות כה רבות במהלך היום אלא יותר להיות דינמי ובתנועה. ישיבה מרובהיכול לגרום לבעיות רפואיות לאורך זמן ולכן מומלץ להשתמש בשולחן מתכוונן על מנת להחליף תנוחות במהלך היום וככה להשתחרר מתנוחת הישיבה.

מה המשקל המקסימלי שניתן להעמיס על הבסיס החשמלי לשולחן?

המשקל המקסימלי משתנה בהתאם לסוג השולחן אם מדובר במנגנון חד מנועי או מנגנון דו מנועי. המנגנון החד מנועי חלש יותר ולכן יכול להרים משקל מקסימלי של 70 ק"ג לעומת זאת המנגנון הדו מנועי חזק ויכול להרים עד 120 ק"ג!