משלוח מהיר לכל חלקי הארץ - עד 3 ימי עסקים!
יצירת קשר
להודעה מהירה בוואטסאפ

שולחנות מתכווננים

שולחן מתרומם מתכוונן חשמלי ארגונומי

בעזרת שולחן מתכוונן ניתן לכוון את גובה השולחן ולעבור בקלות ממצב ישיבה לעמידה. קיימים כמה סוגים של שולחנות מתכוונים: שולחן עבודה מתכוונן, שולחן מתרומם פנאומטי, שולחנות חשמליים או משטחי הרמה לשולחן. אנו משווקים שולחן מתרומם, שולחן חשמלי מתכוונן חד מנועי כאשר ישנו מנוע אחד שמעביר את הכוח לרגל השניה בעזרת מוט או שולחן דו מנועי מתכוונן בעל שני מנועים הנמצאים בתוך כל אחת מהרגליים של השולחן.

סוגי שולחנות מתכווננים

ישנם שני סוגים של שולחנות מתכווננים הבנויים בצורה קצת שונה זו מזו. שולחנות מחשב חשמליים מתחלקים בדרך כלל לשני סוגים עיקריים הסוג הראשון הוא שולחן מתרומם שמתכוונן מעלה ומטה שולחן עולה ויורד באמצעות מנוע אחד לעומת הסוג השני בו קיימים שני מנועים הממוקמים בתוך כל אחת מן הרגליים.

שולחן מתכוונן בעל מנועי אחד

בשולחן חד מנועי ושולחן עבודה מתכוונן ישנו מנוע אחד הממוקם על אחת מן הרגליים אשר מעביר את כול התנועה אל הרגל השניה באמצעות מוט ברזל המחובר בין המנוע לבין הרגל השניה. ניתן לראות בתמונה שבין המנוע אל הרגל השניה מחובר מוט שהוא בעצם מעביר את הכוח התנועה וכך השולחן המתרומם עולה ויורד. וככה לאחר שמחברים פלטה הוא יכול לשמש כ שולחן מחשב מתכוונן

שולחן מתכוונן בעל מנועי אחד

שולחן מתכוונן בעל שני מנועים

בשולחן דו מנועי מתכוונן קיימים שני מנועים קטנים היושבים בתוך כל אחת מן הרגליים ומעבירים את הכוח בצורה מקבילה מעלה ומטה. בדרך כלל בסיס לשולחן דו מנועי מתכוונן הוא שולחן מסיבי יותר שיכול להרים עד 120 ק"ג עם טווח תנועה רחב יותר. ולכן מחיר שולחן עמידה מתכוונן כזה גם יקר יותר.

שולחן עבודה מתכוונן

איך בוחרים שולחן עבודה מתכוונן?

לאחר שהחלטנו כי אנו מעוניינים לרכוש שולחן מחשב מתכוונן חשמלי אנו נצטרך להחליט בדיוק איזה סוג של שולחן מתכוונן אנו מעוניינים לרכוש. בין אם זה שולחן חד מנועי, שולחן עולה ויורד דו מנועי, גודל הפלטה המתאימה לנו ועוד.
בתהליך בחירת השולחן אנו נרצה לשאול את עצמנו את השאלות הבאות :

 • מה גודל הפלטה שאני מעוניין?
 • כמה משקל אני רוצה להעמיס על הפלטה?
 • מה הגובה שלי?
אחרי שנענה על השאלות הנ"ל נוכל לקבל הבנה טובה יותר איזה שולחן מתכוונן כדאי לכם לרכוש. שולחן עמידה מתכוונן בעל מנוע אחד יכול להרים משקל נמוך יותר לכן עליו נוכל להעמיס פלטות קטנות יותר ומשקל לא רב מידי לעומת זאת שולחן דו מנועי דגם S2 בעל יכולת הרמה גדולה יותר. לשולחן דו מנועי מתכוונן דגם S2 יש טווח תנועה גדול יותר ולכן יכול להתאים לאנשים גובהים או נמוכים מהממוצע.

רשימת ההבדלים בין שולחן חד מנועי לדו מנועי

תכונהשולחן חד מנועי מתכוונן S1שולחן דו מנועי מתכוונן S2
טווח תנועה 71 ס"מ עד 1.15 מטר. 60 ס"מ עד 1.25 מטר.
משקל כולל של הבסיס20 ק"ג29 ק"ג
מרחק בין הרגליים שניתן לקיבוע1 מטר עד 1.4 מטר.1 מטר עד 1.8 מטר.
יכולת העמסה מקסימליתעד 70 ק"ג.עד 120 ק"ג.
מהירות תנועה2 ס"מ בשניה.3 ס"מ בשניה

שולחנות מחשב חשמליים מגיעים בתצורות שונות וכפי שניתן לראות מהטבלה למעלה שולחן דו מנועי מתכוונן עולה בכל הפרמטרים על שולחן מתכוונן בעל מנוע אחד. אבל עדיין שניהם שולחנות ברמה גבוהה שיעבדו כפי שמצופה מהם הבחירה בין הדגמים צריכה להיות בהתאם לצרכים שלנו. אם אנו מעוניינים להעמיס משקל רב על השולחן אושחשוב לנו אחד מהפרמטרים האחרים.

תמונות אצל לקוחות

שולחן מתכוונן
שולחן חשמלי
שולחן עמידה ישיבה
שולחן עבודה חשמלי
שולחן מתרומם
שולחן מחשב מתכוונן
שולחן עמידה חשמלי
שולחן עמידה
שולחן מתרומם חשמלי
שולחן מתכוונן חשמלי
שולחן עמידה מתרומם
שולחן חשמלי מתכוונן
שולחן מתרומם למחשב
שולחן עמידה למחשב
שולחן עולה ויורד
שולחן עמידה חשמלי מתרומם
שולחן מחשב
שולחן מתרומם
שולחן עמידה לקוח שרכש
שולחן מחשב עמידה ישיבה
שולחן משרדי מתכוונן

היתרונות הבריאותיים בשולחן עבודה חשמלי

לשימוש בשולחן מתכוונן יש יתרונות בריאותיים רבים. בימינו, עבודה מול המחשב היא דבר נפוץ מאוד וכתוצאה מכך אנו יושבים במהלך רוב שעות היום על הכסא. ישיבה מרובה המכונה גם "ישבנות יתר" יכולה לגרום לבעיות בריאותיות רבות כמו

 1. כאבי גב וצוור
 2. עלייה במשקל
 3. כאבים בכף היד
 4. פגיעה בכושר הגופני
ברגע שניתנת לנו האפשרות לכוון את גובה השולחן ולעבור למצב עמידה אנו נשב פחות שעות במהלך היום ונוכל להמשיך ולעבוד על שולחן עבודה חשמלי בתנוחה שהיא שונה מתנוחת הישיבה. בין אם זה שיחות זום שאנו רוצים להיות משוחררים יותר או סתם רוצים להזרים קצת דם לרגליים. וכך שילוב של עמידה בשולחן מתרומם יכול לחסוך מאיתנו בעיות בריאותיות רבות הנגרמות לאורך זמן.

שולחן מתכוונן חשמלי

שולחן חשמלי מתכוונן - למי זה מתאים?

בימינו רובנו הגדול עובד במהלך היום שעות רבות מול המחשב. הפתרון הזה בא לפתור בעיות של אנשים רבים הסובלים מתופעת הישבנות הכלכך נפוצה. לכן שימוש בשולחן חשמלי מתכוונן מתאים כמעט לכל אדם היושב הרבה שעות ביממה.

 • אנשי מחשבים והייטק
 • אדריכלים ושרטטים
 • לבורנטים
 • עורכי דין או כל מי שעובד שעות מול המחשב

מתעניינים ברכישת שולחן מתרומם חשמלי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניתן להשאיר הודעה ואנו נדאג לחזור אליכם תוך יום עסקים אחד עם פרטים נוספים על שולחנות מתכווננים, איך מתבצעת הרכישה, זמני אספקה או לכל שאלה בנושא.

שאלות נפוצות

ניתן ליצור איתנו קשר בוואטצאפ או בטלפון במענה מהיר לכל שאלה

מה ההבדל בין שולחן חשמלי חד מנועי לשולחן חשמלי דו מנועי?

בגדול התשובה ששניהם שולחנות מתכוונים חשמליים ושניהם יעשו את המטרה לה הם יועדו - להרים ולהוריד את השולחן. אך ההבדלים ביניהם מתבטאים בפרמטרים כמו: המשקל המקסימלי שהשולחן יכול לשאת, מהירות התנועה מעלה ומטה, הרעש שהשולחן מפיק בעת התזוזה. טווח התנועה מטה ומעלה יהיה גדול יותר בשולחן דו מנועי מתכוונן. והשולחן הדו מנועי יהיה יציב יותר באופן כללי.

מה המשקל המקסימלי שהשולחן המתכוונן יכול לשאת?

שולחנות חשמליים חד מנועי יכול לשאת פחות משקל לעומת הדו מנועי השולחן החד מנועי דגם Sun יכול לשאת במקסימום 80 ק"ג כולל הפלטה ולעומת זאת השולחן הדו מנועי דגם S2 יכול לשאת עד 120 ק"ג

למה אני צריך שולחן ארגונומי?

בימינו בעולם הדיגיטלו בו אנו חיים רוב שעות היום אנחנו כבולים בתוך הכסא שלנו בתנוחת הישיבה. גופנו לא נועד לשבת שעות כה רבות במהלך היום אלא יותר להיות דינמי ובתנועה. ישיבה מרובהיכול לגרום לבעיות רפואיות לאורך זמן ולכן מומלץ להשתמש בשולחן מתכוונן על מנת להחליף תנוחות במהלך היום וככה להשתחרר מתנוחת הישיבה.

באיזה גדלים ניתן להשיג את השולחן המתכוונן?

הגדלים האפשריים הם 120*60, 140*70, 160*80. ניתן גם בתוספת תשלום לקבל גודל בהתאמה אישית. בפלטות גדולות עדיף לרכוש שולחן חשמלי דגם S2 דו מנועי כדי שיכול לשאת את המשקל

מה זה שולחן פנאומטי מתכוונן?

שלא כמו בשולחנות מחשב חשמליים שולחן פנאומטי זה שולחן שמתכוונן באופן ידני ללא הפעלה של מנוע. אנו חושבים שאפשרות זו היא אינה פרקטית, כי כיוונון ידני של השולחן הופך לפעולה מסובכת מידיי ביחס ללחיצה על מנגנון חשמלי ואז פשוט גורמת לנו לא להשתמש בפונקציה של העלאה והורדה של השולחן.ולכן אנו משווקים שולחנות חשמליים בלבד.